Üyelik başvurusu yaptıktan sonra en kısa sürede Kullanıcı Adı ve Şifreniz başvuru formunda belirtmiş olduğunuz mail adresine gönderilir. Menüde bulunan Giriş Yap bölümünden Mailinize gelen kullanıcı bilgilerinizle giriş yapabilir, hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

Portala giriş yaptıktan sonra Müşteri Ekle bölümünden satmak istediğiniz ürün veya hizmeti seçerek tamamen teknolojik bir şekilde satışı gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda yine portalın arayüzünde bulunan “Nasıl Satış Yaparım?” rehberinden adım adım destek alabilirsiniz.

Portaldaki ürün ve hizmetlerden nasıl kazanç sağlayabileceğinizi Webibo Kazanç İle Para Kazanmanın Yöntemleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Kullanıcı hesabınızdan yapmış olduğunuz tüm satışların raporlamasını anlık olarak takip edebilirsiniz. Tamamlanan her satıştan alacağınız hak ediş miktarlarını portalın arayüzünde bulunan Ne Kazanırım bölümünden inceleyebilirsiniz.

Webibo Kazanç, işyerine veya kendine kazanç sağlamak isteyenlere hizmet veren dijital bir portaldır. Ücretsiz olarak üyelik başvurusunda bulunabilir, size gönderilecek olan kullanıcı adı ve şifreyle kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz.