[andaman_signature andaman_signature_text=”Gizlilik ve Güvelik..”]

Webibo.com.tr web sitesi Mobil (GSM) hat başvuruları, numara taşıma ve Ev internet hizmetlerine  ait birçok markanın ürün ve hizmetleri sunmaktadır..

www.webibo.com.tr internet sitemiz ziyaretçilerimizin daha kolay ve basit şekilde Faturalı tarifeler, paketler ve ADSL, VDSL ve Fiber internet kampanyalarından faydalanmaları ve bilgi edinmeleri ve hızlı işlem yapabilmeleri amacı ile hazırlanmıştır.

www.webibo.com.tr web sitesi kullanıcıların güvenle 7/24 diledikleri sıklıkta ziyaret edebilecekleri şekilde güvenli olarak hazırlanmıştır. Kampanyaların hemen hepsinin paketlerinden ve tarifelerinden faydalanabilir ya da bilgi sahibi olarak “Numara Taşıma”, “Yeni Faturalı Hat Başvurusu” , “Faturasızdan Faturalıya Geçiş”, “Yeni internet Başvurusu ve İnternet taşıma” tercihlerinden birini değerlendirerek işlem yapabilirsiniz.

www.webibo.com.tr sitesini ziyaret eden tüm ziyaretçilerimiz başvuru formu doldurmadığı sürece kişisel bilgilerine erişim sağlanamaz. Başvuru formlarındaki doldurup gönderdiğiniz bilgileriniz mevcut disklerimizde tutulmaktadır.

Hiçbir kullanıcının internet sitemiz üzerinden Kredi kartı, Kimlik belgesi ve TC kimlik numarası alınmaz/talep edilmez. Başvuru formlarımızda müşterinin Adı Soyadı, Telefon numarası, Şehir bilgisi ve aldığı hizmetler ile talep ettiği hizmetler dışında bilgi istenmez.

Web sitemizde www.webibo.com.tr tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebilir. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikaları geçerli olacaktır. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtiriz.