Sadece İşimiz Bu..

Dijital Dünya’nın Kurallarını Yeniden Yazıyoruz..

Sadece işimizde uzman değiliz! Biz ekip olarak işimizi yaşamayı seviyoruz, müşterilerimizi dostlarımız olarak görüyoruz. Bu sebeple sizlerden gelecek memnuniyet bu işin garantisi oluyor.

Webibo patentli bir Türk markasıdır.

Webibo.com.tr online olarak Faturalı Hat, TV ve Ev internet hizmetleri için seçkin markalar tarafından sunulmakta olan kampanyaların son kullanıcıya hızlı şekilde ulaştırarak hem taleplerin yerine getirilmesi hem de her satış karşılığında kazanç elde edilmesini sağlayan online platformdur.

Webibo.com.tr adresinden bir başvuru yaptığınızda sizi aynı gün mesai saatleri veya ertesi günün mesai saatleri içerisinde talebiniz doğrultusunda iletişim kurarak hizmet verilmektedir. Müşteriler alacak oldukları hizmetler için ek komisyon, ücret veya faturaya ilave herhangi bir bedel ödemeden diledikleri markanın kampanlarındaki tarifeler üzerinden ücretlendirilir. Sitemiz üzerindeki hizmetler ücretsizdir.

Webibo.com.tr web sitesinin ziyaretçileri yorum yapabilir, mesaj veya iletişim formlarını kullanarak bilgi taleplerinde bulunabilir. Aynı mail adresi veya cep telefonu üzerinden geriye bilgi dönüşü sağlanır.

Yorumlar tümüyle kullanıcının kendi sorumluluğundadır. Yorum bırakan ziyaretçinin yorumlarına editörlerimiz tarafından veya diğer ziyaretçiler tarafından karşılık verilebilir. Her yorum veya mesaj kullanıcının kendisine aittir.

Sitemiz üzerinden başvuru yapan kullanıcıların IP adresleri ile telefon numaraları, adı soyadı ve şehir bilgileri ayrı CRM ekranlarımızda tutulmaktadır. Bilgiler 3. bir firma veya kurum ile paylaşılmaz. Müşteri talep etmediği sürece ek hizmet veya ürün satışı yapılmamaktadır.

Öte yandan Webibo olarak haber sitemiz (gaste.ORG) ve Youtube kanalımız ile farklı alanlarda da yenilikçi hizmetlerimizin sayısı gün geçtikçe artmaktadır.

Sitemizde olan hizmetler;

  1. ADSL, VDSL ve Fiber Hizmetler,
  2. Yeni faturalı hat başvurusu,
  3. Numara taşıma başvurusu,
  4. Faturasızdan faturalıya geçiş başvurusu,
  5. Tv Yayın bağlantı hizmetleri,
  6. Youtube proje kanalımız,
  7. Haber sitemiz (gaste.ORG).